از اون موقعی که وارد دنیای گنو لینوکس شدم دنبال بهترین دانلود منیجر لینوکسی بودم که حداقل تا حدودی قدرت idm رو داشته باشه متاسفانه خیلی از دانلود منیجر ها رو تست کردم ولی اصلا اون چیزی که میخاستم نبودن تا اینکه با دانلود منیجر ایرانی پرسپولیس آشنا شدم الان هم میخام تو پست معرفی دانلود منیجر پرسپولیس برای لینوکس کمی ازش تعریف کنم.

دانلود منیجر پرسپولیس برای لینوکس

 

این دانلود منیجر رو جناب علیرضا امیرصمیمی نوشته و تو مدت بسیار کمی انقدر معروف شده که حتی تو مخزن اصلی خیلی از توزیع ها قرار داده شده از جمله اوبونتو .. شاید شما فکر کنین فقط تو ایران معروف شده پس باید بگم اشتباه میکنین این دانلود منیجر تو دنیای گنو لینوکسی معروف شده و خیلی ها تو کشور های مختلف ازش استفاده میکنن و کاملا رایگانه .

 

پرسپولیس یک دانلود منیجر و رابط کاربری گرافیکی برای Aria2 میباشد که با پایتون نوشته شده است. پرسپولیس نمونه‌ای از برنامه رایگان و آزاد است که برای توزیع های گنو/لینوکسی ، بی‌اس‌دی‌ها ، ویندوز و مکینتاش توسعه می یابد.

 

بعضی از امکانات این دانلود منیجر :

  • رابط کاربری گرافیکی برای Aria2
  • دانلود چند بخشی فایل
  • زمانبندی دانلودها
  • صف‌بندی دانلودها
  • پیدا و دانلود کردن ویدئو از DailyMotion، Vimeo، Youtube، Aparat و …
  • داشتن افزونه های اختصاصی برای مروگر ها

 

شما برای نصب میتونین به روش زیر عمل کنید :

 

برای اوبونتو :

 

برای آرچ :

 

برای فدورا :

 

راستی این دانلود منیجر افزونه مخصوص خودش رو برای مروگر های معروف ساخته که برای فایرفاکس این لینک و برای کروم و کرومیوم این لینک هستش .

 

درضمن اگه میخاین بهترین موزیک پلیر و ویدیو پلیر لینوکس رو بشناسین به این لینک سر بزنید.

 

منبع مطلب :

پست معرفی دانلود منیجر پرسپولیس برای لینوکس هم به پایان رسید شما میتونین برای راهنمای بیشتر و آموزش کامل این دانلود منیجر به سایت خودش مراجعه کنید. در ضمن دوست دارم نظر شما رو هم درباره این دانلود منیجر بدونم به نظر شما دانلود منیجر بهترین برای لینوکس هست؟