چند روزی بود که میخاستم یه صفحه تماس با ما به صورت html و php بسازم ولی خب از اونجایی که خودم فرانت کار میکنم مجبور شدم از دوست خوبم آقا امیر کمک بگیرم برای ساخت این صفحه و بعدش خودم بهش استایل دادم و دیدم زیبا شده گفتم حیفه برای دوستان نزارم این شد که پست آموزش ساخت صفحه تماس با ما به صورت (html , php) رو برای شما دوستان آماده کردم.

آموزش ساخت صفحه تماس با ما

ساخت صفحه تماس با ما

برای دیدن عکس در سایز کامل روی عکس کلیک کنید

تصویر بالا حاصل تلاش چند ساعته ماست که بنظرم زیباست و حداقل تو وب ندیدم همچین چیزی کامل در اختیار شما قرار بدن 🙂

 

همونطور که در بالا دیدن چندین فیلد در اختیار کاربر قرار داره که اولی نام کاربر دومی ایمیل از سومی رد میشیم و چهارمی موضوع هستش و پنجمی هم جایی که کاربر باید پیام خودش رو وارد کنه و آخر هم دکمه ارسال وجود داره. خب سومی که ازش رد شدیم به صورت کشویی هستش و وقتی بازش کنین مثالا میتونین بهش بگین به مدیر پیام ارسال کنه یا معاون یا شخص دیگر و کاربر هر کدوم رو که انتخاب کنه ایمیل برای همون کاربر ارسال میشه جالب نیست؟ (مانند عکس زیر)

ساخت صفحه تماس با ما

 

تغییر تنظیمات ارسال ایمیل

ناگفته نماند شما این تنظیمات رو میتونین تو فایل contact.php تغییر بدین شبیه زیر:

آموزش ساخت صفحه تماس با ما

و در آخر دکمه ارسال وجود داره که با زدنش پیام ارسال میشه و اگه موفقیت آمیز بود یه پیام به کاربر نمایش میده تو یه صفحه جدید و اگه ناموفق بود بازم یه پیام هشدار به کاربر نمایش داده میشه.

در ضمن به این صفحه فونت زیبای Vazir هم اضافه شده.

 

دانلود صفحه تماس با ما

خوب پست آموزش ساخت صفحه تماس با ما به صورت (html , php) تمام شد و الان نوبت به دانلود فایل کامل پروژه میرسه راستی نظرتون رو برامون ارسال کنید.

دانلود پروژه

 

بهتون پیشنهاد میکنم پست مراحل کامل طراح فرانت اند شدن! رو مطالعه کنید.